Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3039

Rohová posilňovacia hrazda s pridanými štyrmi úchytmi, protišmykovými rukoväťami, pevnými zvary a prídavným háčikom.
Viac informací
Kód tovaru: MP3039
Výrobca: MAGNUS
Materiál:
Presná špecifikácia:
? Dostupnosť: Skladom - doručenie do 2 dní
Obsah balenia: 1 ks + 8 skrutiek
94,70 EUR
Kontaktujte nás

Neviete si rady s výberom?

Sme vám k dispozícii Po–Pá: 9:00–16:00

+421 905 774 423 agsport@agsport.eu
  • Informácie o produkte
  • Kontaktovať predajcu

Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3039

Rohová hrazda MAGNUS MP3039 vďaka svojej robustnosti a spevneným profilom je schopná uniesť váhu až 260 kg. Hrazda ponúka niekoľko možností úchopov, a tým aj väčšiu rozmanitosť cvikov, pri ktorých protrénujete viac svalových partií pod rôznymi uhlami, čím sa zvýši aj Vaše efektivita cvičenia.

Hrazda disponuje šikovným prichytením, ktorý umožňuje reguláciu uhla podľa zakrivenie múrov. Priemer tyče je 27 mm, čo je ideálne a správna veľkosť pre cvičenie. Hrazda je prichytená do steny pomocou dvoch laserovo vyrobenými držiaky z certifikovanej ocele DC01. Dokonale spevňujú a stabilizujú celú konštrukciu. Pri výrobe sa používajú ultra silné 4K zvary. Hrazda disponuje estetickú povrchovou úpravou. Skrutky sú zakryté gumovými krytkami. Montážne skrutky s hmoždinkami sú súčasťou balenia.

Rohová hrazda je vybavená prídavným háčikom + karabínou ZADARMO, na ktoré možno prichytiť systém TRX alebo boxovacie vrece. Už nebudete musieť po dome miesto, kde zavesiť Vaše TRX. Plus budete mať stopercentnú istotu, že Vás hrazda udrží. Bezpečnosť počas cvičenia je na prvom mieste!

 

Posilňovacia hrazda MAGNUS MP3039 je navrhnutá tímom odborníkov (športovcov, fyzioterapeutov a dizajnérov), ktorí skĺbili poznatky z anatómie ľudského tela, pridali hrazde moderný dizajn, testovali náčinie na športovcoch a vytvorili tak jedinečnú hrazdu MP3039. Hrazda je vyrobená z certifikovaných materiálov. Rozmery hrazdy a úchopov sú navrhnuté tak, aby zaručovali komfort a pohodlie pri cvičení, a zároveň napomáhali správnemu cvičenia.

Tréning na hrazde

Posilňovanie na hrazde je jeden zo základných a náročných cvičení s vlastnou váhou. Cvičením na hrazde zvýšite predovšetkým svoju silu v hornej časti tela. Hrazda ponúka niekoľko možností úchopov, a tým aj väčšiu rozmanitosť cvičenia. Širokým úchopom možno dosiahnuť véčkového tvaru Vašich chrbta. Takisto posilníte väčšinu chrbtových svalov, ramenné i ramennej svaly. Na hrazde možno však aj efektívne posilňovať brušné svaly.

Otestujte svoju relatívnu silu! Vyskočte a uchopte tyč nadhmatom alebo podhmatom, na šírku ramien. Držte členky pri sebe (môžete sa mierne pokrčiť v kolenách, nezakopávajte však). A priťahujte sa hore, kým sa bradou nedostanete až nad tyč. Pomaly sa vráťte do pôvodnej pozície. Nekolíšte sa!

Kontaktovať predajcu

refresh captchaSúvisiace produkty

10,70 EUR
84,70 EUR

Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3038

MP3038 Skladom - doručenie do 2 dní

82,30 EUR

Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3039

MP3039 Skladom - doručenie do 2 dní

94,70 EUR
84,70 EUR
AG AUTO, spol.s r.o. AG AUTO LOGO agauto@agauto.sk SK2020130585
Horelica 116 022 25 Čadca Slovenská republika
+421 905 774 423