Načítám...

Stojan na činky a závažia MAGNUS MX5060 Extreme

Kód tovaru:
MX5060
Cena s DPH:
117.3 EUR
Dostupnosť:
Na ceste až 3 týždne
Obsah balenia:
2 ks
Počet:
Ks
Výrobca:
Informácie o produkte

Stojan ponúka možnosť regulácie výšky podľa individuálnych potrieb a to medzi 90-167 cm. Preto možno stojan využiť ako pre bench press tak i pri squat s činkou.

Stojan na činky a závažia radu EXTREME sú vyrábané s dvakrát vystuženou konštrukciou. Vyznačujú sa nebývalou stabilitou, pevnosťou a spoľahlivosťou. Pre maximálnu stabilitu bol stojan vybavený ťažšie ohnutú nôh, vďaka ktorej stoja vždy pevne! Výrobca MAGNUS používa pevné a certifikované materiály na výrobu, pretože základom je Vaša bezpečnosť pri cvičení.

Vďaka spevnené konštrukciu a profilu 50 x 50 mm dokáže stojan uniesť váhu až 360 kg. Držiaky na činky a kotúče sú opatrené gumovými prvkami, ktoré tlmia nárazy pri pokladaní a majú protišmykovú úpravu, aby nedošlo k nechcenému pohybu činky.

Magnus Extreme stojany sú fitness zariadením svetovej úrovne. Vyznačujú sa symetrickú a vynikajúcou konštrukciou, 4k ultra silnými zvary, konštrukčné výstuží a majú špeciálnu práškovú úpravu "Diamond Black". Stojany majú veľmi estetickú povrchovú úpravu a gumové krytky na všetky skrutky.

Model MAGNUS EXTREME 5060
Hmotnosť / s obalom 23 kg / 28 kg
Konštrukčné profil 50 x 50 mm – třída DC01
Nastaviteľná výška 90-167 cm
Rozmery základne 74 x 58 cm
Nosnosť 360 kg
Povrch Diamond Black
Diskusia (0)

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok, buďte prvý!

Vložte Váš komentár

E-mail nie je v diskusii zverejnený
Prevádzkovateľ je oprávnený nezverejni príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom alebo inak nevhodné.