Načítám...

Posilňovacia lavica MAGNUS EXTREME MX2041

Kód tovaru:
MX2041
Cena s DPH:
152.6 EUR
Dostupnosť:
Na ceste až 3 týždne
Obsah balenia:
1 ks
Počet:
Ks
Výrobca:
Váha produktu:
27 Kg
Informácie o produkte
Lavice MX2041

Práve si prezeráte najlepšie lavičku pre dosiahnutie rekordných výsledkov. Táto neskutočná cvičebný lavička MX2041 línie MAGNUS EXTREME má: spevnenú konštrukciu z profilu 50 × 50 mm, systém LS a perfektné ukončenie - vlastnosti lídra vo svojej triede.

Náradie testované s kladným výsledkom sa zaťažením 360kg. Absolútne moderná lavička MX2041 má všetky regulácie spolu so zápornou šikminou.Každý, pamätajte si, každý cvik vládzete práve na tomto modeli.

hrudník ploche, hrudník hlavou dole, hrudník nízko zošikma, hrudník vysoko zošikma, biceps v sede, cviky na kľakadlo, ramená, závažia, kvadricepsy, zakopávanie v ľahu, brušné svaly

Bench press

Na lavičke Môžete zdolávať obrovské záťaže. Všimol si spevnenie pod opierka. Rám je opretého o profil, z ktorého je zhotovená lavička - 50 mm, to zaručuje vysokú odolnosť.

 

Lavice MX2041

Bench press hlavou dole

Iba na tejto lavičke môžete maximálne tlačiť dolu hlavou. Prečo? Po prvé - opierka leží na spevnenie z rúrky, čo poskytuje istotu. Po druhé - môžete sa nohami oprieť o perfektnú blokáciu stehien.

Cvičte bezpečne a pohodlne s blokáciou NÔH!

Lavice MX2041

Hrudník nízko zošikma

Chcete všestranne trénovať, chcete precvičovať hrudník pomocou činiek? Na tejto lavičke je to možné, nastavíte každý uhol, vďaka ktorému uvidíte výsledky.Posilňovanie hrudníka bez obmedzenia.

Lavice MX2041
 

Ramena

Snívate o tom, aby vaše telo získalo peknú postavu v tvare písmena V? Ak áno, musíte tvrdo posilňovať ramená.Preto si na lavičke Magnus nastavíte opierku do zvislej polohy, aby bolo telo stabilizované počas cvikov na svaly ramien.

Obrovská ramená získate len s Magnusom

Lavice MX2041
 
 

Príslušenstvo

Dokúpte si k Vašej posilňovacej lavici MAGNUS ďalšie vybavenie, ktoré poskytuje neobmedzené možnosti.

Biceps v sede - MX2081

Pri tomto nastavení môžete trénovať biceps posediačky pomocou činiek. Jemný sklon dozadu odľahčuje chrbticu a pracujú len bicepsy.Trénujte oceľové paže na lavičke Magnus Príslušenstvo MX2081 si môžete zakoupit ZDE.

brušné svaly - MX5311

Nehanbite sa vyjsť na pláž, dôkladne trénujte brucho vďaka blokácii nôh. Ľahnite si pohodlne na lavičke, zablokujte nohy a posilňujte brušné svaly. Cvičte a zamieňam brucho na kameň.

Príslušenstvo MX5311 si môžete zakoupit ZDE.

Zakopávanie v ľahu - MX5310

Dva systémy v akcii! LS + HS to sú extrémne výsledky nôh. Cvičíte pohodlne a výkonne. Zaprite ruky, položte pohodlne nohy a posilňujte svaly nôh.

Príslušenstvo MX5310 si môžete zakoupit ZDE.

 

Možnosti

Záruka

Pri nakupovaní tovaru v našom obchode máš 100% istotu záruky na dlhú dobu. Akékoľvek zariadenie má záruku 24 mesiacov. Po dvoch rokoch môžeš byť aj tak pokojný, pretože garantujeme doživotný servis.
Ak ide o výrobok spoločnosti MAGNUS, môžeme povedať, že je v podstate nezničiteľný.
Parametre
Diskusia (0)

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok, buďte prvý!

Vložte Váš komentár

E-mail nie je v diskusii zverejnený
Prevádzkovateľ je oprávnený nezverejni príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom alebo inak nevhodné.

Doporučené produkty

Vzpieračská tyč ROVNÁ 165cm/25mm P0053

Vzpieračská tyč ROVNÁ 165cm/25mm P0053

Skladom - doručenie do 2 dní