Načítám...

Hrazda na stenu MAGNUS POWER MP1032

Posilňovacia hrazda s inštaláciou do steny, ktorá disponuje zahnutým profilom, dvoma úchytmi, pevnými zvary a prídavným háčikom.

Kód tovaru:
MP1032
Cena s DPH:
50.6 EUR
Dostupnosť:
Na ceste až 3 týždne
Obsah balenia:
1 ks + 6 skrutiek
Počet:
Ks
Výrobca:
Váha produktu:
6.5 Kg
Informácie o produkte

Posilňovacia hrazda na stenu MP1032 so zahnutými koncami je vybavená 2 protišmykovými rukoväťami. Ponúka možnosť posilňovať v naozaj širokémúhlu úchopu, čím aktivujete viac prácu širokého svalu chrbtového (m. Latissimus dorsi, tvorí tzn. Véčko) a veľkého svalu oblého (m. Teres major). A to je pri cvičení na hrazde viac ktoré žiaduce!

Hrazda má zosilnenú konštrukciu a pevné zvary a dokáže bezpečne uniesť váhu až 210 kg. Hrúbka tyče je 27 mm. Základom je spevnenie profilov (vystuženie a stabilizácia konštrukcie), aby bolo cvičenie na hrazde maximálne bezpečné! Hrazda vyniká ladnosťou a moderným dizajnom.

Sada obsahuje kompletnú montážnu sadu (skrutky, hmoždinky, podložky, krytky na skrutky, matice). Plus je v balení karabína, ktorá sa dá prichytiť na prídavný háčik, na ktorý možno prichytiť systém TRX alebo boxovacie vrece. Už nebudete musieť hľadať po dome miesto, kde zavesiť Vaše TRX. Plus budete mať stopercentnú istotu, že Vás hrazda udrží. Bezpečnosť počas cvičenia je na prvom mieste!

Posilňovací hrazdy od výrobcu MAGNUS sú navrhnuté tímom odborníkov (športovcov, fyzioterapeutov a dizajnérov), ktorí skĺbili poznatky z anatómie ľudského tela, pridali hrazdám moderný dizajn, testovali náčinie na športovcoch a vytvorili tak jedinečnú sérií hrázd. Hrazdy sú vyrobené z certifikovaných materiálov. Rozmery hrázd a úchopov sú navrhnuté tak, aby zaručovali komfort a pohodlie pri cvičení, a zároveň napomáhali správnemu cvičenia.

Posilňovanie na hrazde je jeden zo základných a náročných cvičení s vlastnou váhou. Cvičením na hrazde zvýšite predovšetkým svoju silu v hornej časti tela. Hrazda ponúka niekoľko možností úchopov, a tým aj väčšiu rozmanitosť cvičenia. Širokým úchopom možno dosiahnuť v-tvaru Vášho chrbta. Takisto posilníte väčšinu chrbtových svalov, ramenné i ramennej svaly. Na hrazde možno však aj efektívne posilňovať brušné svaly.

Cviky s hrazdou na stěnu MP1032

Otestujte svoju relatívnu silu! Vyskočte a uchopte tyč nadhmatom alebo podhmatom, na šírku ramien. Držte členky pri sebe (môžete sa mierne pokrčiť v kolenách, nezakopávajte však). A priťahujte sa hore, kým sa bradou nedostanete až nad tyč. Pomaly sa vráťte do pôvodnej pozície. Nekolíšte sa!

 

Parametre
Diskusia (0)

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok, buďte prvý!

Vložte Váš komentár

E-mail nie je v diskusii zverejnený
Prevádzkovateľ je oprávnený nezverejni príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom alebo inak nevhodné.

Doporučené produkty

Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3038

Hrazda na stenu - rohová MAGNUS POWER MP3038

Skladom - doručenie do 2 dní
Hrazda na stenu MAGNUS POWER MP1037
Odporúčame

Hrazda na stenu MAGNUS POWER MP1037

Na ceste až 3 týždne